Urodziny w terenie

 

Urodziny w terenie – przygodowa gra terenowa
SURVIVAL BUSHCRAFT EKOLOGIA

Chcesz zachęcić swoje dziecko do oderwania się na chwilę od telewizora, komputera czy telefonu? Doskonałą okazją ku temu, mogą być jego urodziny! Zastanawiasz się jak to możliwe? Proponujemy Państwu urodzinową grę terenową. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz pokazać dziecku piękno natury, które można podziwiać, na terenach znajdujących się już zaledwie kilka kilometrów od miasta.
Wyposażeni w kompasy i mapy uczestnicy urodzin ruszają na niesamowitą przygodę, która jeszcze długo po zakończeniu imprezy będzie omawiana zarówno w gronie rówieśników, jak i rodziny.
Spotkanie w terenie ma na celu również nauczenie uczestników zabawy zdrowego współzawodnictwa. Nie ma tutaj rywalizacji, jest współdziałanie i tempo dopasowane do możliwości każdego członka urodzinowej wyprawy.
Uczestnicy wykonują szereg zadań sprawnościowych jak i zadań logicznych np: strzelanie z łuku, cięcie drewna, rozpoznawanie tropów, budowanie obozowiska ;lub strzelanie z paintball.

Czas trwania imprezy około 2,5 godziny
Cena dla grup 10  osobowych 600 zł, każda kolejna osoba 30 zł
Miejsce spotkania: przystań kajakowa Leśny Dwór    https://maps.app.goo.gl/JjSKN ( mapka dojazdowa)
Kontakt 
telefoniczny 535 405 623

  • ZBIÓRKA w terenie: 30 min przed rozpoczęciem zabaw
  • Zamawiający urodziny zobligowany jest do posprzątania po sobie miejsc, z których korzystał podczas przyjęcia urodzinowego. W szczególności resztki jedzenia, popękane balony, ozdoby urodzinowe, butelki plastikowe i inne.
  • Podczas imprezy urodzinowej obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
  • Uczestnicy spotkania zobligowani są do zapewnienia sobie prowiantu, poczęstunku we własnym zakresie.
  • Dzieci obowiązkowo do lasu zabierają mały plecak ( nie worek ) do którego wkładają butelkę wody