Warsztaty dla grup.

Szanowni Państwo!

Aktualnie możemy zrealizować w Państwa placówce następujące warsztaty:

– Laboratorium Młodych Chemików – warsztaty fizyczno – chemiczne, w których uczestnicy mają okazję samodzielnie wykonać szereg ciekawych doświadczeń i eksperymentów. Niektóre z nich, ze względu na sposób skomplikowania i poziom bezpieczeństwa są jednak wykonywane tylko przez instruktora. Żaden z eksperymentów nie pozostaje bez komentarza…. dzieci dowiadują się skąd i dlaczego tak, a nie inaczej :⁠-⁠)

– Warsztaty druku 3D prowadzone przy pomocy:

– penów 3D, dzięki którym narysowane pomysły mogą ” opuścić” kartkę i zostać zabrane przez dziecko,

– drukarek 3D- na których drukujemy wcześniej zaprojektowane przez dzieci w programie komputerowym projekty, np. breloczki.

–Warsztaty rękodzieła – wykonanie modeli statków/ łódek, z materiałów naturalnych ( np. drewna wyrzuconego przez morze) dekorując projekty według własnej wyobraźni.

– Warsztaty stolarskie- podczas których dzieci uczą się pracować z drewnem i pod czujnym okiem instruktora, posługując się materiałami, narzędziami i urządzeniami stolarskim, wykonują projekty drewniane, np. kostki do gry, świeczniki czy wieszaczki na ubrania.

–Nowoczesne technologie – MIX edukacyjny: robotyka, druk 3D, samochody RC, elektronika i programowanie. Na potrzeby tych warsztatów przygotowujemy kilka stanowisk, z których dzieci korzystają w dowolnej kolejności w sposób ciągły.

-Naturalne kosmetyki – manufaktura piękna… Podczas warsztatów dzieci mają zapewnione wszystkie składniki niezbędne do „wyczarowania” naturalnych, zdrowych i w dodatku obłędnie pachnących kosmetyków.

Warsztaty dedykowane są dzieciom od 9 roku życia…, zarówno dziewczynkom jak i chłopcom, jako kreatywny i ciekawy czas radości z tworzenia własnych wyrobów, zaskakujący i pobudzający wyobraźnię do dalszych kosmetycznych eksperymentów. Kosmetyki wykonane w czasie warsztatów są elegancko zapakowane i świetnie nadają się również na upominek.

-Gry terenowe – survivalowo-przygodowe

Do przeprowadzenia gier wykorzystujemy materiały edukacyjne o tematyce ekologicznej i leśnej, a także zadania logiczne i sprawnościowe do wykonania przez uczestników w odnajdywanych na trasie zabawy punktach. Miejsce realizacji tego typu spotkań uzgadniamy z zamawiającym.

Realizujemy także inne warsztaty na zamówieni,  w zależności od potrzeb odbiorcy.

– Kuchnia survivalowa- kucharzymy w terenie.

Uczestnicy samodzielnie przygotowują potrawy mięsne, a także wypiekają chlebki indiańskie i podpłomyki z samodzielnie przygotowanego i wyrastającego przy ogniu ciasta. Dowiadują się jak przygotować kociołek mięsny i jak ugotować breję…pyszną i pożywną zupę NIC…( a może uda nam się przygotować kawę żołędziówkę?)…

Grupa odbiorców to minimum 15 dzieci.

Przedział wiekowy: klasa 1-3 lub klasa 4-8.

Koszt orientacyjny warsztatów 40-60zł/ dziecko ( dojazd do zamawiającego i wszystkie potrzebne materiały wliczone są w cenę).

Zamówienie warsztatów i rezerwacja terminu musi nastąpić minimum 7 dni przed realizacją (preferujemy 2 tygodnie przed).

Uzgodniony termin należy potwierdzić wpłatą zadatku ( jest to potwierdzenie zamówienia i rezerwacji terminu).

Ostateczna cena warsztatów ustalana jest po zapoznaniu się z warunkami realizacji zadania.

Cena może się zmienić w przypadku np. większej liczby grup, dla których realizujemy zajęcia, odległości dojazdu.

W przypadku nieuzasadnionej rezygnacji z warsztatów zadatek nie jest zwracany.

Zadatek może być zapłacony przelewem na konto lub gotówką.

Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie i mieści się w granicach od 30 do 50 % wartości usługi.


Poglądowe zdjęcia z warsztatów: