Wyprawa

Cześć !

Jesteśmy ekipą dzieciaków, która za  cel wakacyjny postawiła sobie  przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego, czyli 519 km. Poznaliśmy się podczas obozów wędrownych, których organizatorem jest nasz opiekun, instruktor i budowniczy dobrej atmosfery Pan Krzysztof, założyciel Stowarzyszenia Coolturka .
W takim niezmiennym składzie przemierzamy szlaki górskie od kilku lat.  Jest to poniekąd „dream team” – wspaniała młodzież licząca 9 osób, która poza światem wirtualnym dostrzega i eksploruje w zgodzie z naturą.

Jesteśmy najmłodszą grupą, która chce zawalczyć o diamentową odznakę GSB, ale nie jesteśmy wybredni i będziemy dumni z brązowej:-), którą to też nie jest łatwo zdobyć.

Naszą włóczęgę planujemy rozpocząć około  30 lipca 2022 r.  w Ustroniu. Czas trwania wyprawy, w najlepszym wypadku, przewidujemy na ok. 19 dni, choć mimo naszych przygotowań kondycyjnych i silnej psychiki bierzemy również pod uwagę to, że sytuacja może nas zmusić do zmiany planów. 

Aby zrealizować to marzenie, potrzebne są nam bardzo przyziemne, choć kosztowne rzeczy, przede wszystkim wygodne- profesjonalne BUTY oraz inny sprzęt trekkingowy np. spodnie szybkoschnące, bielizna termiczna, skarpetki trekkingowe, namioty, lekkie śpiwory, itd. nie wspominając o pozostałych kosztach wyprawy!

Potrzebujemy Twojej pomocy !

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa i już teraz trzymasz za nas kciuki, to zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe!

Możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę na zrzutka.pl . Środki, które zostaną zebrane przeznaczymy na zakup niezbędnego ekwipunku. Pokryjemy też koszty związane z logistyką, wyżywieniem i noclegiem.

Każda wpłata, przybliża nas do zrealizowania wyprawy marzeń. Każda złotówka przełoży się na kilka kolejnych kroków które przybliżą nas do celu włóczęgi . W zamian  za wsparcie oferujemy oryginalne własnoręcznie wykonane, górskie upominki.