Urodziny w terenie


i-have-a-confession-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia

Jeśli masz dość urodzin w zamkniętych pomieszczeniach, salach zabaw w centrach handlowych, tarzania się „ w kulkach” , skakania po „ małpim gaju „ i uwieńczenia tego słodkim tortem, chipsami i napojem gazowanym ? Chcesz uciec ze swoimi dziećmi od ruchu ulicznego, zatłoczonych miast i szybkiego stylu życia ?
To świetnie trafiłeś !
Alternatywą do takich urodzin jest pomysł spędzenia urodzin na świeżym powietrzu, w ruchu i zdobywaniu survivalowych praktycznych doświadczeń w plenerze.
W naszą tradycję wpisały się imprezy na Orientację, które wyśmienicie współgrają ze wciąż zaskakującymi nas trasami przygotowanymi przez naszych animatorów przygody. Widzimy to jako dawną wersję „ podchodów” tyle, że strzałki zastąpiliśmy kompasem, mapą i krótkofalówkami a pozostawione w terenie zadania stały się punktami kontrolnymi. Nie rywalizujemy, nikogo nie gonimy, a uczymy się współdziałać, kreatywnie rozwiązywać napotykające nas trudności na trasie. Poznajemy swoje mocne strony, a przede wszystkim w atmosferze przyjaźni wyśmienicie spędzamy czas.
Nie zapominajmy jednak, że survival to rodzaj aktywności dziecka skierowanej na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych. Celem sztuki przetrwania jest przede wszystkim wzrost zaradności i skuteczności w działaniach.
Podczas zadań nasi survivalowcy mogą poznać swój organizm i sprawdzić, czy są w stanie skupić swoją uwagę na zadaniu logicznym po dużym wysiłku fizycznym. Kilometry szlaków leśnych z trudnym podłożem doskonale pobudzają adrenalinę.
W naszym programie ujęte zostały elementy zadań wojskowych i ratownictwa medycznego – uczymy się budować nosze, wynosić rannych, pokonywać przeszkody i wzniesienia za pomocą lin. Wykonanie zadań to wyzwanie!
W pierwszej kolejności dzieci muszą zdobyć, a później odczytać zakodowaną w nich informację co nie jest łatwe po urozmaiconych zmaganiach z przeszkodami.
Nie ma survivalu bez kamuflażu- o tym nie można zapomnieć. Z wielką uwagą do zamaskowania się używamy naturalnych kolorów i materiałów dostępnych w lesie 🙂
Okolica sprzyja niesamowitym wrażeniom, odsłaniając przed nami liczne niespodzianki; pomniki przyrody -w tym 400-letni dąb szypułkowy, tarliska troci wędrownej znajdujących się w licznych odnogach rzeki Słupi, przestronne pola biwakowe. Skaczemy, wspinamy się, pokonujemy przeszkody. Nie boimy się nowych wyzwań, brudu czy błota na nogawkach. Doświadczenie podpowiada by rodzice zadbali o taki strój dla swoich dzieci, którego nie żal będzie zabrudzić. W zgodzie z naturą pod czujnym okiem naszych animatorów jesteśmy żądni przygód.
Zawsze po przebytej trasie biesiadujemy przy ognisku dzieląc się wrażeniami.
Pan Coolturka, były żołnierz zawodowy służący w 7 Brygadzie Obrony Wybrzeża, którego pasją jest survival, długodystansowe piesze wyprawy, wędrówki górskie, oraz gry na orientację serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy.
Dołącz do nas i TY !
Gwarantujemy:
 • dwie godziny zabawy
 • edukację przez integrację
 • 100% satysfakcji z naszych usług
 • zapewniamy bezpieczeństwo na naszych imprezach
Zapowiedź :
Przyjęcia urodzinowe w plenerze organizujemy w:
Przystań kajakowa Leśny Dwór
Łysomiczki 2, 76-248 Łysomiczki
https://maps.app.goo.gl/JjSKN ( mapka dojazdowa)
 • Całoroczna organizacja imprez urodzinowych,
 • Urodziny organizujemy w piątki, soboty i  niedziele,
 • Współpracujemy ze strażą pożarną, żołnierzami oraz doświadczonymi przewodnikami turystycznymi i górskimi
 • Organizujemy imprezy dla dowolnej liczby gości, zarówno małe wyprawy (do 10 uczestników), jak i większe wyprawy urodzinowe,
 • Po ustaleniu terminu urodzin należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł, który stanowić będzie potwierdzenie rezerwacji. W przypadku rezygnacji z urodzin zadatku nie zwracamy,

 • Zapisy pod numerem 535 405 623
Cennik:
 • dla grup 10  osobowych 450 zł ( każda kolejna osoba 30 zł)