Wyścigi samochodowe RC

kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-beige-coffee-and-book-photo-facebook-post2

Na początku był Rajdek – Mała Wyścigówka, potem pojawił się Zygzak McQueen, a na koniec Garbi Super Bryka. Być może właśnie tak zaczęła się fascynacja Twojego dziecka samochodami i wyścigami. Być może jej początki wyglądały całkiem inaczej.

Jedno jest pewne! Możliwość uczestnictwa w wyścigach samochodów zdalnie sterowanych to ogromna frajda dla dzieci w różnym wieku – zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Nie ukrywamy, że i dorośli są fanami samochodów RC i wszystkiego, co z nimi związane.

To właśnie dlatego, jednym z tematów naszych warsztatów urodzinowych są wyścigi samochodów zdalnie sterowanych (RC od angielskich słów Remote Control). Modele, jakie posiadamy w naszej pracowni to samochody, które odzwierciedlają prawdziwe pojazdy. Zabawa nimi może dostarczyć wielu niezapomnianych chwil i emocji. A dla prawdziwego fana motoryzacji nie ma nic lepszego niż możliwość ścigania się takimi superbrykami wraz ze znajomymi i to podczas własnej imprezy urodzinowej.

Nie ma dla nas znaczenia, ile Twoje dziecko ma lat, czy to chłopiec, czy dziewczynka – jeżeli to miłośnik szybkich samochodów i pasjonujących wyścigów – u nas będzie się doskonale bawić.

W czasie dwugodzinnej imprezy urodzinowej, dzieci mają do dyspozycji modele samochodów zdalnie sterowanych, które doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pojazdy poradzą sobie również z torami przeszkód, które zbudują dla nich dzieci pod czujnym okiem naszych animatorów. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję także dowiedzieć się nieco więcej o działaniu tego typu modeli. W czasie wyścigów dzieci mają także okazję do nauczenia się operowania pojazdami zdalnie sterowanymi. Jest to doskonałe ćwiczenie na koordynację oko-ręka, a także precyzyjne ruchy dłonią. Uczą się także tego, czym jest zdrowe współzawodnictwo, a także jak reagować na wygraną lub przegraną. Jednak w takiej sytuacji najbardziej liczy się świetna zabawa w gronie przyjaciół.

To, kto tym razem będzie pierwszy na mecie?!