SURVIVAL BUSHCRAFT

Spotkania dla dzieci

Cykl spotkań POZA SZLAKIEM

Szkolenie poprowadzi instruktor Survivalu. W programie niezmiennie praca z mapą i marsz na orientację

Uczestników czeka budowa obozowiska i szałasów, rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, przygotowanie filtra do wody, podstawowych narzędzi oraz nauka sztuki przetrwania.

Wspólnie spędzony czas traktujemy jako formę oderwania się od codzienności, budowania relacji z rówieśnikami i wzmacnianie swojego charakteru. Wartością dodaną naszych spotkań jest uśmiech, satysfakcja oraz zdobywanie nowych umiejętności.

Koszt: Gr I 55 zł / Gr II 65 zł

2 października, 6 listopada, 4 grudnia 2021/ Gr I- kl I-III godz. 11:00-14:00 ; Gr II od IV kl godz. 14:00-18:00

Szczegóły spotkań: 535 405 623

Spotkania dla dorosłych

Szkolenie Survivalowe skierowane jest do osób pełnoletnich. 

Szkolenie niekoniecznie musi być takie podstawowe, staramy się, aby w zależności od zaawansowania uczestnika materiał był dopasowany do jego wymagań i potrzeb. Każde szkolenie wyróżnia indywidualny tok szkoleniowy dopasowany do możliwości kondycyjnych i doświadczenia grupy. W miarę możliwości doposażamy uczestników w potrzebny brakujący sprzęt tj. pałatka, kompas, lina itp.

Pracownicze spotkania integracyjne, personalizowane np. z okazji dnia kobiet, urodziny

Spotkania w terenie na specjalne życzenie zamawiającego. Stopień trudności dostosowany do możliwości i predyspozycji uczestników. Świetny sposób na oderwanie się od codzienności i sprawdzenie swoich umiejętności w innych warunkach. Moc wrażeń, ekscytujących przygód i zabawa niejednokrotnie do rana.

Tematy, którymi zajmiemy się podczas spotkań

nawigacja, pożywienie, narzędzia, kuchnia survivalowa, podstawy pierwszej pomocy, węzły, woda, ogień, budowa obozowiska

Instruktorzy

KRZYSZTOF -Instruktor sportu o specjalności survival Stowarzyszenie Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej w Nowym Targu, były żołnierz zawodowy służący w 7 Brygadzie Obrony Wybrzeża, którego pasją jest survival, długodystansowe piesze wyprawy, wędrówki górskie. Organizator obozów survivalowych dla dzieci, wielokrotny uczestnik marszu na orientację. Człowiek otwarty na ludzi, mocno stąpający po ziemi 🙂

SŁAWEK- żołnierz, wieloletni zawodnik wojskowych biegów na orientację, uczestnik mistrzostw wojska polskiego w biegach na orientację, kurs instruktora sportu o specjalności lekkoatletyka. Wrażliwy tata i świetny kompan imprez w terenie.

EDYTA -Instruktor sportu o specjalności survival Stowarzyszenie Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej w Nowym Targu, mgr wychowania fizycznego, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, instruktor pływania z uprawnieniami PZP i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wieloletni kierownik i opiekun dzieci i młodzieży na obozach i półkoloniach sportowych, technik masażysta.

Kontakt: 535 405 623