Robotyka USTKA

Oferta dla dzieci klas 1-8

LEGO Education SPIKE Prime to nowe zestawy edukacyjne do nauki robotyki.

Kolorowe elementy do budowy, prosty w obsłudze sprzęt elektroniczny oraz  intuicyjny język programowania, oparty na Scratch „przeciągnij i upuść” angażują uczniów do rozwiązywania problemów o różnym stopniu trudności i uczą logicznego myślenia.

Zestawy dostosowane dla dzieci w klasach 1-8 szkoły podstawowej.

Proponujemy łatwe lekcje dla początkujących, ale także nieograniczone, złożone projekty dla starszych, zaawansowanych uczniów.

Zajęcia prowadzimy we wtorki w Szkole Adventure
14:15 – zajęcia dla uczniów szkoły.
16:30 – warsztaty dla dzieci spoza szkoły.
Aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach należy skontaktować się telefonicznie z biurem Klubu
tel 535 405 623

Oferta dla dzieci przedszkolnych

Instruktorzy Klubu Coolturka zajmują się rozwijaniem pasji i angażowaniem dzieci w małe projekty. Nasze zajęcia odbywają się blisko Twojego dziecka, czyli na terenie przedszkola.

Dzięki temu oszczędzasz czas !

Zajęcia kierowane do dzieci w wieku od 5 lat. Rozbudzamy wyobraźnię i kombinatorykę za pomocą klocków LEGO WeDo. Pracujemy na tabletach, które w tym przypadku świetnie wspierają intelektualny rozwój każdego dziecka. Zajęcia są formą zabawy poprzez którą dobrze rozwijana jest logika w postępowaniu dziecka i umiejętność rozwiązywania „problemów” zwanych przez naszych instruktorów zagadkami.


Zajęcia odbywają się w przedszkolach za zgodą Dyrektora placówki, a także w naszej pracowni w Słupsku przy ul. Hubalczyków 8

Zaproś nas do swojego przedszkola !

Zgłoszenia tel. 535 405 623

Stała oferta Klubu Coolturka

Warsztaty

Obóz_2021

Urodziny