Laboratorium młodych chemików

i-have-a-confession-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopiaCzy cały czas słyszysz pytania typu „czy mogę pożyczyć sobie miskę i trochę różnych rzeczy z kuchennej szafki? Chcę zrobić eksperyment!” Jeśli tak, to nasza oferta urodzinowa „Laboratorium Małego Chemika” jest idealną propozycją dla Twojego dziecka. To właśnie w trakcie takiej imprezy Twoja pociecha będzie mogła przeprowadzić najprawdziwsze doświadczenia chemiczne! I to w gronie najlepszych przyjaciół. Wyśmienita zabawa gwarantowana!

Co je czeka w czasie zabawy w naszym laboratorium? Zaproszenie do niesamowitego świata eksperymentów, które będzie mogło wykonać samodzielnie pod okiem wykwalifikowanego animatora. Każde dziecko wykonuje eksperymenty samo wyposażone w odzież ochronną i odpowiedni sprzęt. Do eksperymentów używamy prostych składników takich jak soda, ocet czy barwniki spożywcze. Jednak niech ich prostota Cię nie zwiedzie. Przy ich pomocy dzieci stworzą między innymi efektowny wybuch kolorowej lawy!

W czasie dwugodzinnej zabawy w naszym Coolturkowym laboratorium dzieci nie tylko świetnie spędzają czas w swoim gronie. One uczą się przez zabawę! A to najlepszy sposób wprowadzenia dziecka do fascynującego świata nauki. Dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazję doświadczeniom mogą samodzielnie przekonać się, jakie reakcje wywołuje łączenie ze sobą z pozoru zwykłych składników. Przy pomocy powszechnie dostępnych produktów, mogą same stworzyć coś pełnego naukowej magii. Dzieci samodzielnie doświadczają, próbują i świetnie się bawią. Do swojej dyspozycji mają profesjonalną odzież ochronną i sprzęt prawdziwego naukowca – menzurki, pipety i wiele innych produktów, które pozwolą im pod okiem animatora wykonać wiele eksperymentów.

W dniu urodzin Twojego dziecka nasza pracownia zmienia się w prawdziwe laboratorium!

P.S. Po imprezie urodzinowej uzupełnij domowe zapasy octu, sody i barwników. Z pewnością Twoje dziecko będzie chciało dalej eksperymentować!