Wydarzenia

Przypominamy, że w piątek 22 marca o godzinie 19:00 ( wejście do lasu za szpitalem) organizujemy spotkanie dla dzieci wyjeżdżających z nami do Bornego Sulinowa i w Bieszczady.
Zbieramy ze sobą: czołówkę, odblaski .
Zakończenie spotkania o 22:00 przy ognisku na Trzech Stawkach ( prosimy zaopatrzyć się w kiełbaski)

Bieszczady to najpiękniejszy i region Polski. Zapraszamy Was na niezwykłą podróż do tego królestwa. Nasi instruktorzy to doświadczeni miłośnicy przyrody, którzy wiedzą, jak poruszać się w świecie przyrody nie będąc nieproszonym gościem. Koszt:1950 zł

Borne Sulinowo to miejscowość o tajemniczej historii, położona w lesie nad dużym jeziorem Pile. Świeże powietrze, idealny spokój i piękne widoki. Koszt 1550 zł
Jeśli jeszcze nie „JESTEŚ” zdecydowany aby Twoje dziecko uczestniczyło w niezapomnianej przygodzie – nie czekaj !
Zgłoszenie dziecka należy potwierdzić SMS -em na nr 690 014 542

Dlaczego warto?
Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi. Od 2015 r. organizujemy dla dzieci letnie survivalowe obozy, dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 12 roku życia, w których do tej pory uczestniczyło ponad 600 dzieci.
Skuteczność naszych zajęć, wiąże się z tym, że ich uczestnicy (w trakcie realizacji zadań stawianych przez instruktorów) rozwiązują rzeczywiste problemy, a poszczególni członkowie grup realizujących zadania:
– poznają swoje mocne strony,
– uczą się praktycznego sposobu rozwiązywania problemów i pokonywania trudności,
– rozwijają swoje umiejętności twórczego, kreatywnego myślenia.
To trzeba przeżyć !

http://coolturka.eu/borne-sulinowo/

http://coolturka.eu/bieszczady/

bieszczady-karpaty-gory

123000313