Urodziny

1) Dziecięca manufaktura
Wybieramy jedna z propozycji:  świeczki, mydełka, organizery na biurko, masa solna, decoupage, drewniane okładki do pamiętników.

2) Urodziny Lady’s- tworzenie naturalnych kosmetyków.
Naturalnie jesteśmy zakręceni na zabawę i szaleństwo pośród czekolady, masła shea, goździków, suszonych ziół, masła kakaowego, płatków kwiatowych, naturalnej gliceryny, soli morskiej czy olejku różanego. Zabawą aromatami wzbudzamy kreatywność i chęć tworzenia, podsycając tym samym dobrą atmosferę. Animatorzy zabawy pokazują dzieciom proces tworzenia perfum, czekoladowych balsamów do ust, mydełek, czy soli do kąpieli. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się, jak pachną naturalne produkty. Dla nas to radosny proces, który przynosi wiele satysfakcji, a dzieciom daje poczucie mocy. A kiedy zabraknie nam produktów, pójdziemy na łąkę, nazbieramy kwiatków i ukręcimy sobie krem lub mydło :-) Czy taka wizja podoba się również Wam?

3) Robotyka LEGO.
Zdradzę Wam tajemnicę sukcesu zajęć z ROBOTYKI DLA NAJMŁODSZYCH. Mózgi dzieci są w rzeczywistości dużo sprawniejsze od naszych a nic tak lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które można samodzielnie wprawić w ruch. „Władzę” nad stworzonym obiektem? Dlaczego nie?! Dzieci budują swoje roboty za pomocą dwóch zestawów: łączą mechanikę LEGO WEDO a sterowanie układem odbywa się za pomocą robotów EDISON 2.0

5) Laboratorium młodych naukowców.
Wystrzałowe urodziny? Czemu nie !? W sposób łagodny i ciekawy przybliżamy i wyjaśniamy prawa fizyki i chemii. Wykorzystujemy produkty dostępne od ręki: sodę, barwniki, ocet, olej czy kwasek cytrynowy :-) Jak widzicie, składniki są proste i bezpieczne, więc nic się nie zapali, nic nie wybuchnie. Chyba że dochodzi do kontrolowanych wybuchów kolorowej lawy :-) Poznajemy właściwe określenia chemiczne. Świat menzurek, zlewek czy pipet nie jest nam obcy. Wedle potrzeby zamieniamy naszą pracownię w prawdziwe laboratorium. Co więcej, dla młodych chemików zapewniamy profesjonalną odzież ochronną.
Nie wyręczamy dzieci, wszystkiego doświadczają same, bo wtedy jest większy fun – no i dłużej trwa zabawa, a przecież o to nam chodzi. Wyższa cooltura urodzin!

 

 

 

 

 

 

 

6) Survivalow0-przygodowe urodziny w terenie

  http://coolturka.eu/turystyka/

 

i-have-a-confession-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

 

Informacje Organizacyjne

 

Urodziny stacjonarne tzw. warsztatowe:

 • W imprezie urodzinowej organizowanej w pracowni  może uczestniczyć maksymalnie 20 dzieci, które podczas trwania urodzin pozostają pod opieką naszych animatorów. Poczęstunek dla gości  zapewnia osoba zamawiająca przyjęcie urodzinowe przedkładając paragon w pracowni. Jest to wymóg podyktowany przepisami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Urodzinowy poczęstunek prosimy dostarczyć na 15 min. przed rozpoczęciem zabawy. Na wyposażeniu kuchni znajduje się mikrofala, lodówka i czajnik.
 • W pracowni obowiązuje obuwie zmienne.
 • Urodziny organizujemy w soboty i niedzielę w godzinach: sobota 13:00-15:00; 16:00-18:00 niedziela 11:00-13:00; 14:00-16:00; 17:00-19:00
 • Koszt przyjęcia urodzinowego od 350 zł dla 10 osób –za każde kolejne dziecko doliczamy 30 zł. Cena obejmuje : animatora, niezbędne materiały do przeprowadzenia warsztatów, kubeczki, talerzyki.
 • Po ustaleniu terminu urodzin należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł, który stanowić będzie potwierdzenie rezerwacji. Po wpłacie zadatku w pracowni czekać będą zaproszenia dla wszystkich uczestników imprezy.
 • W przypadku rezygnacji z urodzin zadatku nie zwracamy.
 • Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r.
 • Więcej informacji udzielamy telefonicznie 690-014-542

 

Urodziny w terenie tzw. survivalowe:

 • Miejscem spotkań plenerowych jest Dębnica Kaszubska, Trzy Stawki i okolice Krępy Słupskiej. Uczestnictwo rodziców w imprezie plenerowej kończy się z chwilą rozpoczęcia gry terenowej dla dzieci. Od tego momentu opiekę nad dziećmi przejmuje animator. Po dwóch godzinach zmagań w terenie rola animatora kończy się a dzieci z rodzicami mogą biesiadować przy wcześniej rozpalonym ognisku. Jest to wyśmienity moment by lepiej się poznać i podzielić się wrażeniami po przebytej przygodzie.
 • Uczestnicy spotkania zobligowani są do zapewnienia sobie prowiantu we własnym zakresie.
 • Urodziny organizujemy w piątki, soboty i  niedziele w godzinach:piątek 17:00-19:00 sobota / niedziela 11:00-13:00 ; 14:00-16:00 ; 17:00-19:00
 • Koszt przyjęcia urodzinowego od 450 zł dla 10 osób –za każde kolejne dziecko doliczamy 30 zł. Cena obejmuje : animatora, niezbędne materiały do przeprowadzenia wyprawy survivalowej tj. kompasy, czołówki, odblaski itp.
 • Organizujemy imprezy dla dowolnej liczby gości, zarówno małe wyprawy (do 10 uczestników), jak i większe wyprawy urodzinowe,
 • Po ustaleniu terminu urodzin należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł, który stanowić będzie potwierdzenie rezerwacji. Po wpłacie zadatku w pracowni czekać będą zaproszenia dla wszystkich uczestników imprezy.
 • W przypadku rezygnacji z urodzin zadatku nie zwracamy.
 • Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r.
 • Więcej informacji udzielamy telefonicznie 690-014-542

Dokumenty do pobrania:

formularz-zamowien-urodzin

regulamin-urodzin

 

urodziny2

urodziny-1

 

 

 

 

white fox