Urodziny

Kreatywne i wyjątkowe urodziny w Coolturce !

Pan Coolturka i jego zespół pomoże zaoszczędzić Ci cenny czas, przygotuje niezapomnianą imprezę oraz zapewni zadowolenie solenizanta i jego gości. Jeśli nie chcesz by Twój dom został „ wywrócony do góry nogami” powierz organizację profesjonalistom. Z wielką dbałością przygotowujemy każde spotkanie. Liczymy się ze wszystkimi sugestiami i prośbami rodziców dlatego specjalnie dla Państwa przygotowujemy i modyfikujemy tematy naszych urodzin. Nasi animatorzy to osoby, których zadaniem jest zachęcanie dzieci do aktywności, wskazywanie im sposobów na spędzanie wolnego czasu, budzenie zainteresowań, odkrywanie pasji, inspirowanie. To bardzo odpowiedzialna rola, szczególnie w kontekście dzieci.
Na każdych urodzinach tworzymy coś wyjątkowego, poznajemy nowe możliwości a każdy kto gości w naszym klubie jest dla nas wyjątkowy.

                                                     Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

 

Proponujemy 8 kreatywnych sposobów na świętowanie tego wyjątkowego dnia:
1) Dziecięca manufaktura-wybieramy jedna z propozycji:  świeczki, mydełka, organizery na biurko, masa solna, decoupage, drewniane okładki do pamiętników.
2) Urodziny Lady’s- tworzenie naturalnych kosmetyków. Naturalnie jesteśmy zakręceni na zabawę i szaleństwo pośród czekolady, masła shea, goździków, suszonych ziół, masła kakaowego, płatków kwiatowych, naturalnej gliceryny, soli morskiej czy olejku różanego. Zabawą aromatami wzbudzamy kreatywność i chęć tworzenia, podsycając tym samym dobrą atmosferę. Animatorzy zabawy pokazują dzieciom proces tworzenia perfum, czekoladowych balsamów do ust, mydełek, czy soli do kąpieli. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się, jak pachną naturalne produkty. Dla nas to radosny proces, który przynosi wiele satysfakcji, a dzieciom daje poczucie mocy. A kiedy zabraknie nam produktów, pójdziemy na łąkę, nazbieramy kwiatków i ukręcimy sobie krem lub mydło :-) Czy taka wizja podoba się również Wam?
3) Robotyka LEGO.Zdradzę Wam tajemnicę sukcesu zajęć z ROBOTYKI DLA NAJMŁODSZYCH. Mózgi dzieci są w rzeczywistości dużo sprawniejsze od naszych a nic tak lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które można samodzielnie wprawić w ruch. „Władzę” nad stworzonym obiektem? Dlaczego nie?! Dzieci budują swoje roboty za pomocą dwóch zestawów: łączą mechanikę LEGO WEDO a sterowanie układem odbywa się za pomocą robotów EDISON 2.0

Kim jest Edison ?? To bardzo przyjazny robot, na którym mogą uczyć się zarówno dzieci 5,6,7 letnie jak i starsze -ze szkoły podstawowej. Za pomocą Edisona można ćwiczyć umiejętności programistyczne w języku python, który aktualnie jest jednym z najczęściej używanych języków programowania. Starsza młodzież chętnie wykorzystuje to na maturze. Robot zawiera wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, takich jak funkcja śledzenia linii, czujniki światła czy pilot zdalnego sterowania. Dzięki temu wachlarz możliwości jego wykorzystania naprawdę jest imponujący. Zapewnienie dzieciom podstawowej wiedzy na temat robotyki jest ważną częścią rozwijania ich umiejętności technologicznych.
4) Świat druku 3D – drukowanie Penami 3D.
5) Laboratorium młodych naukowców.Wystrzałowe urodziny? Czemu nie !? W sposób łagodny i ciekawy przybliżamy i wyjaśniamy prawa fizyki i chemii. Wykorzystujemy produkty dostępne od ręki: sodę, barwniki, ocet, olej czy kwasek cytrynowy :-) Jak widzicie, składniki są proste i bezpieczne, więc nic się nie zapali, nic nie wybuchnie. Chyba że dochodzi do kontrolowanych wybuchów kolorowej lawy :-) Poznajemy właściwe określenia chemiczne. Świat menzurek, zlewek czy pipet nie jest nam obcy. Wedle potrzeby zamieniamy naszą pracownię w prawdziwe laboratorium. Co więcej, dla młodych chemików zapewniamy profesjonalną odzież ochronną.
Nie wyręczamy dzieci, wszystkiego doświadczają same, bo wtedy jest większy fun – no i dłużej trwa zabawa, a przecież o to nam chodzi. Wyższa cooltura urodzin!

 

 

 

 

 

 

 

6) Survivalowe urodziny  http://coolturka.eu/turystyka/

i-have-a-confession-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci do lat 6

1) Zabawa w świecie robotów- Lego Wedo 2.0.
2) Warsztaty konstrukcyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

 

Informacje Organizacyjne

 

Urodziny stacjonarne tzw. warsztatowe:

 • W imprezie urodzinowej organizowanej w pracowni  może uczestniczyć maksymalnie 20 dzieci, które podczas trwania urodzin pozostają pod opieką naszych animatorów. Poczęstunek dla gości  zapewnia osoba zamawiająca przyjęcie urodzinowe przedkładając paragon w pracowni. Jest to wymóg podyktowany przepisami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Urodzinowy poczęstunek prosimy dostarczyć na 15 min. przed rozpoczęciem zabawy. Na wyposażeniu kuchni znajduje się mikrofala, lodówka i czajnik.
 • W pracowni obowiązuje obuwie zmienne.
 • Urodziny organizujemy w  soboty i  niedziele w godzinach:                                                                                                     sobota  13:00-15:00; 16:00-18:00                                                                                                                                                         niedziela 11:00-13:00; 14:00-16:00; 17:00-19:00
 • Koszt przyjęcia urodzinowego od 350 zł dla 10 osób –za każde kolejne dziecko doliczamy 30 zł. Cena obejmuje : animatora, niezbędne materiały do przeprowadzenia warsztatów, kubeczki, talerzyki.
 • Po ustaleniu terminu urodzin należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł, który stanowić będzie potwierdzenie rezerwacji. Po wpłacie zadatku w pracowni czekać będą zaproszenia dla wszystkich uczestników imprezy.
 • W przypadku rezygnacji z urodzin zadatku nie zwracamy.
 • Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r.
 • Więcej informacji udzielamy telefonicznie 690-014-542

 

Urodziny w terenie tzw. survivalowe:

 • Miejscem spotkań plenerowych jest Dębnica Kaszubska, Trzy Stawki i okolice Krępy Słupskiej. Uczestnictwo rodziców w imprezie plenerowej kończy się z chwilą rozpoczęcia gry terenowej dla dzieci. Od tego momentu opiekę nad dziećmi przejmuje animator. Po dwóch godzinach zmagań w terenie rola animatora kończy się a dzieci z rodzicami mogą biesiadować przy wcześniej rozpalonym ognisku. Jest to wyśmienity moment by lepiej się poznać i podzielić się wrażeniami po przebytej przygodzie.
 • Uczestnicy spotkania zobligowani są do zapewnienia sobie prowiantu we własnym zakresie.
 • Urodziny organizujemy w piątki, soboty i  niedziele w godzinach:piątek 17:00-19:00 sobota / niedziela 11:00-13:00 ; 14:00-16:00 ; 17:00-19:00
 • Koszt przyjęcia urodzinowego od 450 zł dla 10 osób –za każde kolejne dziecko doliczamy 30 zł. Cena obejmuje : animatora, niezbędne materiały do przeprowadzenia wyprawy survivalowej tj. kompasy, czołówki, odblaski itp.
 • Organizujemy imprezy dla dowolnej liczby gości, zarówno małe wyprawy (do 10 uczestników), jak i większe wyprawy urodzinowe,
 • Po ustaleniu terminu urodzin należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł, który stanowić będzie potwierdzenie rezerwacji. Po wpłacie zadatku w pracowni czekać będą zaproszenia dla wszystkich uczestników imprezy.
 • W przypadku rezygnacji z urodzin zadatku nie zwracamy.
 • Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r.
 • Więcej informacji udzielamy telefonicznie 690-014-542

 

 

 

 

urodziny2

urodziny-1

 

 

 

 

white fox