Pracownia

WARSZTATY DLA DZIECI

NATURALNE KOSMETYKI

Jesteśmy naturalnie zakręceni na zabawę i szaleństwo pośród czekolady, masła shea i gliceryny. Animatorzy przybliżą dzieciom proces tworzenia balsamów do ust, perfum, soli kąpielowych. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne produkty. Wykonane przez siebie kosmetyki można zabrać do domu. Czy taka wizja podoba się również Wam?
Koszt: 40 zł

 

59844910_2372374256140559_7044803545870106624_n

 

DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE

W sposób łagodny i ciekawy przybliżamy i wyjaśniamy prawa fizyki i chemii. Wykorzystujemy produkty dostępne od ręki: sodę, barwniki, ocet, olej czy kwasek cytrynowy :-) Jak widzicie, składniki są proste i bezpieczne, więc nic się nie zapali, nic nie wybuchnie. Chyba że dochodzi do kontrolowanych wybuchów kolorowej lawy :-) Poznajemy właściwe określenia chemiczne. Świat menzurek, zlewek czy pipet nie jest nam obcy. Wedle potrzeby zamieniamy naszą pracownię w prawdziwe laboratorium. Co więcej, dla młodych chemików zapewniamy profesjonalną odzież ochronną.
Nie wyręczamy dzieci, wszystkiego doświadczają same, bo wtedy jest większy fun – no i dłużej trwa zabawa, a przecież o to nam chodzi.

Proponowany przedział wiekowy:
I grupa ( grupa przedszkolna lat 5, zerówka lat 6 )
II grupa ( klasy I-III szkoły podstawowej )
Koszt: 40 zł

i-have-a-confession-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia-kopia

 

eventy

 

eventy2